O nas

Początkowa działalność firmy MOTO-TECH koncentrowała się na hurtowej dystrybucji akumulatorów, olejów oraz płynów eksploatacyjnych w województwie zachodniopomorskim.

Do dnia dzisiejszego sprzedaż hurtowa stanowi istotny udział w naszej działalności, przez co posiadamy wypracowaną i ugruntowaną pozycję, uzyskując znaczny udział rynku w północno-zachodniej Polsce.

Od początku ściśle współpracujemy z czołowymi producentami i dystrybutorami z Polski i Europy. Wieloletnie doświadczenie w branży, powoduje, że jakość świadczonych przez nas usług jest na bardzo wysokim poziomie, co gwarantuje naszym partnerom i klientom detalicznym profesjonalną obsługę oraz produkty najwyższej jakości.

Dzięki konsekwentnej polityce wychodzenia na przeciw potrzebom klientów detalicznych, w 2009 roku uruchomiliśmy Sklep Firmowy z pierwszą w Szczecinie specjalistyczną Stacją Obsługi Akumulatorów, która zajmuje się serwisem gwarancyjny i pogwarancyjny akumulatorów.

Kolejny etap w historii naszej firmy, to uruchomienie stacji szybkiej obsługi, specjalizującej się w zakresie wymiany olejów silnikowych. Serwis zajmuje się również wymianą pozostałych olejów i płynów oraz innych materiałów eksploatacyjnych w samochodach osobowych. Dodatkowo Wykonujemy profesjonalne usługi w zakresie czyszczenia układu wtryskiwaczy JET CLEAN TRONIC oraz dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów ATF Exchanger.

W chwili obecnej MOTO-TECH jest wyspecjalizowaną firmą zajmującą się sprzedażą akumulatorów, olejów i płynów, oraz części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych.